Nie bądź obojętny Pomóż nam pomagać innym, przekaż swoje 1,5%
KRS 0000125956
Przekaż swoje 1,5% KRS 0000125956

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Ośrodka poszukujemy pielęgniarek/pielęgniarzy do pracy w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym.

Zadania:

- rozkładanie i podawanie leków

- zmiana opatrunków i dbałość o odleżyny

- pomoc w karmieniu i dopajaniu pacjentów

- prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie MEDok

- sporządzanie zapotrzebowania leków i artykułów medycznych

Oferujemy:

Szukamy osób na stałe, w pełnym lub znacznym wymiarze czasu pracy

Wynagrodzenie zgodne z siatką płac.

Zatrudnienie na dowolny typ umowy – umowa o pracę, zlecenie, działalność (kontrakt).

Pracę w zespole otwartym na współpracę.

Dobrą atmosferę w pracy i jednakowe traktowanie.

Wymagania:

·         aktywne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,

·         wykształcenie: magister pielęgniarstwa, licencjat lub średnie medyczne.

Dodatkowym atutem będzie ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub bycie w trakcie odbywania tych specjalizacji / kursów z dziedziny: opieki długoterminowej, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, zachowawczej, rodzinnej, środowiskowej, środowiskowo-rodzinnej, geriatrycznej lub opieki paliatywnej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy:

osrodek.zacisze@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.