Nie bądź obojętny Pomóż nam pomagać innym, przekaż swoje 1,5%
KRS 0000125956
Przekaż swoje 1,5% KRS 0000125956

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Ośrodka poszukujemy opiekunów medycznych do pracy w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym.

Zakres obowiązków (czynności) na stanowisku pracy:

  1. Ustalanie rozpoznania problemów opiekuńczych  poszczególnych pacjentów na podstawie danych uzyskanych, obserwacji i rozmów z pacjentem lub jego rodziną
  2. Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem higieny chorego
  3. Wykonywanie czynności w przemieszczaniu się pacjenta
  4. Pomoc  pacjentowi w zakresie odżywiania: karmienie lub pomoc w przyjmowaniu posiłków, pojenie lub pomoc w przyjmowaniu płynów
  5. Pomagać pacjentowi w czynnościach życia codziennego
  6. Stosować profilaktykę i pielęgnacje przeciwodleżynową

Oferujemy:

Szukamy osób na stałe, w pełnym lub znacznym wymiarze czasu pracy

Wynagrodzenie zgodne z siatką płac.

Zatrudnienie na dowolny typ umowy – umowa o pracę, zlecenie, działalność (kontrakt).

Pracę w zespole otwartym na współpracę.

Dobrą atmosferę w pracy i jednakowe traktowanie.

Wymagania:

- kwalifikacje opiekuna medycznego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy:

osrodek.zacisze@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.